Pozvánka na 15. dubna 2015, od 16 hodin.


Téma: Brněnské nádraží
Termín: 15. dubna 2015, od 16 hodin
Místo: prostory přednáškového centra u vily Stiassni, Hroznová 82/14, Brno, Pisárky

Potvrzení účasti: KAPACITA NAPLNĚNA
Další informace: www.cka.cz, www.facebook.com/CeskaKomoraArchitektu

Diskusní setkání OTTA otevře širokou odbornou diskusi ohledně velmi aktuálního tématu nádraží v Brně. Krátkého úvodního slova se ujme brněnský architekt a člen představenstva ČKA Jan Sapák. Další příspěvky přislíbili kromě dalších architektů a urbanistů také zástupci samosprávy města Brna i některých institucí státní správy (Ministerstvo dopravy, SŽDC…). Po té bude následovat otevřená debata se shrnujícím závěrem a případnými doporučeními.

Moderátorem diskusního setkání bude předseda České komory architektů Ivan Plicka.

Setkání organizuje Česká komora architektů spolu s Metodickým centrem moderní architektury v Brně. Cílem akce je přivést na jedno místo architekty, inženýry, zastupitele, státní správu a všechny, komu není toto téma lhostejné.

Jsme rádi, že právě Česká komora architektů je tím, kdo umožní setkání odborníků i laiků na jednom místě a poskytne platformu pro otevřenou diskusi. 

Pokud na setkání chcete přispět kromě zapojení se do diskuse krátkým příspěvkem, informujte se u manažerky produkce ČKA Ivety Königsmarkové na níže uvedeném kontaktu.

Srdečně zváni jsou především architekti, inženýři, zástupci veřejné správy, publicisti, studenti a všichni, kteří toto aktuální téma sledují a mají k němu co říct, případně si rádi poslechnou ostatní, a osud tohoto zásadního dopravního uzlu Jihomoravského kraje jim není lhostejný.

Pozvánka v PDF >>

Pořádá: Česká komora architektů a vila Stiassni

stiassni_logo