Jednadvacátý ročník Olověného Dušana, kultovní soutěže o nejlepší studentské projekty a ateliéry.


Studentský Spolek posluchačů architektury při Fakultě architektury ČVUT uvádí jednadvacátý ročník Olověného Dušana, kultovní soutěže o nejlepší studentské projekty a ateliéry. Sošku Olověného Dušana každoročně uděluje nezávislá porota složená z předních českých architektů a designérů.


Galavečer, jehož součástí bude slavnostní vyhlášení výsledků Olověného Dušana 2014, proběhne 27. 2. 2014 od 19:00 na Nové scéně Národního divadla v Praze s podtitulem „Dušan na Scénu!“. Budou oznámeny nominace a ocenění projektů a ateliérů ve dvou oborech: Architektura a Design.

Zároveň proběhne vernisáž výstavy nominovaných a oceněných prací a ateliérů, kterou bude možno do 21. 3. navštívit přímo na piazzetě Nové scény.

Celý večer se bude nést v duchu architekta Karla Pragera a ve znamení těch nejlepších studentských projektů. A proto odložte každodenní oděv, hoďte se do gala a přijďte společně s námi nasát atmosféru Nové scény!

Do poroty přijali pozvání:

Architektura: Tomáš Cach, Patrik Hoffman, Igor Kovačević, Jan Mach, Marcela Steinbachová

Design: Petr Novague, Jiří Přibyl, Henry Wielgus

Zachovejte prosím konvenci společenského oděvu. Dresscode: creative black tie.

Předprodej vstupenek probíhá v kanceláří SPA (441) v budově Fakulty architektury ČVUT Thákurova 9, Praha 6. Cena vstupenky je 50 Kč. Součástí ceny vstupenky je katalog OD, který bude možné si po vyhlášení vyzvednout u vstupu. Neváhejte! Kapacita sálu je omezena.

http://www.olovenydusan.cz/

plakatO Dusan