Společnost CBRE, leader v oblasti komerčních realit, hledá posilu do architektonického týmu na pozici Architekt. Oddělení Building Consultancy se primárně věnuje architektonickým návrhům a projektovému managementu komerčních interiérů. Ať už řešíme návrh kanceláří pro malý start-up či pro mezinárodní korporaci, plánujeme přestavbu kancelářské či obchodní stavby, usilujeme vždy o to, aby výsledky naší práce byly vždy inspirující, funkční a kvalitní.

Nabízíme

Získání praktických zkušeností a možnost seberealizace
Zajímavou práci na rozličných projektech
Práci v přátelském a vzdělaném kolektivu
Zázemí a výhody renomované mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Samostatnou a odpovědnou práci
V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce a profesní růst
Odpovídající finančního ohodnocení a zaměstnanecké benefity
Možnost nástupu ihned

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání architektonického směru
2-3 roky praxe se zaměřením na komerční výstavbu – administrativní stavby
Schopnost samostatné práce na projektu ve všech projekčních fázích
Komunikativní / plynulá znalost anglického jazyka podmínkou (slovem i písmem)
Zodpovědnost a důraz na vysokou kvalitu řešení i zpracování dokumentace
Velmi dobrá znalost AutoCAD, Sketchup, Adobe Creative Suite, znalost Autodesk Revit výhodou
Kreativita, komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost
Týmový duch a schopnost spolupracovat v týmu
Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem a pracovat v týmu
Rozhled v moderních trendech

Více informací

Náplň práce:

Příprava architektonických konceptů a studií, navrhování komerčních interiérů budov, spolupráce na přípravě projektové dokumentace ve všech projekčních fázích
Příprava prezentací pro klienta, tvorba 3D modelů a 3D skic
Spolupráce při zavádění inovativních kancelářských konceptů (Workplace Strategies, Change Management)
Spolupráce na přípravě a realizaci různých typů stavebních projektů v různých fázích včetně autorský dozor při projekčních pracích, value inženýringu, při výběru dodavatelů, při realizaci stavby
Samostatné řízení menších projektů či spolupráce v rámci projekčního týmu na větších projektech

V případě, že Vás tato příležitost zaujala, zašlete nám prosím Vaše CV a portfolio Vašich prací.

Region

Praha

Kontakt

Šárka Vítková

Zveřejněno

28.01.2021

Platnost Do

29.03.2021