Do naší architektonické kanceláře Ducksch Anliker Architekten AG ve švýcarském městě Langenthal hledáme kandidáty na pozici Architekt*ka - Projektant*ka. Naše společnost s více než 60 zaměstnanci se úspěšně angažuje ve vývoji, plánování i realizaci staveb především v německy hovořící části Švýcarska.

Nabízíme

Náplň práce:
-Plánování bytových a občanských staveb, staveb pro veřejnost a industriálních objektů
-Vypracování projektových dokumentací od Projektu pro stavební povolení do Prováděčky
-Konstrukční návrh a řešení detalů
-Spolupráce s profesanty jejich kontrola
-Spolupráce na projektech v různých stupních vývoje s dalšími architekty v našem týmu

Požadujeme

Požadujeme :
-Dokončené vysokoškolské vzdělání architektonického směru, nejlépe s praxí v oboru
-Dobrou znalost němčiny
-Velký zájem o projektování a navrhování staveb
-Znalost práce v ArchiCAD, nebo zkušenost s jiným kreslícím programem a ochotu naučit
se ArchiCAD + znalost dalších Programů (MS-Office, Excel a pod.)
-Spolehlivost, pečlivost, kreativitu a samostatný pracovní styl
-Dobré organizační a komunikační schopnosti a radost z práce v týmu

Více informací

Nabízíme :
-Napínavou a různorodou práci v profesionálním mezinárodním týmu
-Kvalitní architektonické projekty novostaveb i rekonstrukcí v oblasti bytové a
 občanské výstavby jako i obchondních či industriálních staveb
-Osobní a familiérně strukturovaný podnik
-Příjemné moderní pracovní prostředí v angažovaném a kompetentním týmu
-Atraktivní pracovní podmínky a pomoc při vyřízení pracovního povolení
-Pracovní úvazek možný mezi 70-100 %
-Platové podmínky odpovídající švýcarskému standartu
-Možnosti dalšího interního vzdělávání

Zaujali jsme vás? Pošlete nám svůj životopis a portfolio na E-mail: [email protected] www.duckschanliker.ch

Region

Langenthal, Schweiz

Kontakt

Ducksch Anliker Architekten AG
Telefon: +41 79 902 77 40

Zveřejněno

02.05.2022

Platnost Do

01.07.2022