Chcete město, kde se budou lidé cítit dobře a bezpečně? Máte nápady, co změnit? Přidejte se do týmu veřejného prostoru a pojďte s námi měnit Brno k lepšímu. Budete koordinovat velké i menší projekty, navrhovat konkrétní úpravy nebo se podílet na organizaci architektonických soutěží. Budete spolupracovat s kolegy různých profesí, urbanisty, krajinářskými architekty nebo dopravními inženýry. Ozvěte se nám!

Nabízíme

smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna

práce na plný úvazek

vzdělávání a odborný růst

přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu

pět týdnů dovolené

platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech

zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1

osobní ohodnocení po zkušební době

možnost nástupu ihned, případně dle domluvy

Požadujeme

máte VŠ se zaměřením na architekturu, urbanismus a územní plánování

praxi v oboru minimálně 3 roky

ovládáte práci s CAD, MS Office, Adobe CS

orientujete se v základních právních předpisech a legislativě související s oborem

máte pozitivní přístup k řešení problémů a jste otevření výzvám

máte dobré organizační a komunikační schopnosti a jste týmový hráč

vítáme, pokud máte autorizaci ČKA

Více informací

CO BUDETE DĚLAT:

analyzovat veřejný prostor v Brně

koordinovat projekty na proměnu veřejných prostranství

podílet se na přípravě urbanistických a územních studií

připravovat a organizovat urbanistické a architektonické soutěže

pomáhat nám uvádět do praxe dokument Principy tvorby veřejných prostranství

pomáhat s přípravou participací a setkání s veřejností

Pošlete nám svůj životopis do 18.11.2019. Do předmětu napište VŘ architekt/ka VP.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770176560

Zveřejněno

17.10.2019

Platnost Do

16.12.2019