hledáme architekta/ku na oddělení veřejného prostoru. Budete se podílet na proměně veřejného prostoru v Brně. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu kanceláře městského architekta. Více o nás na kambrno.cz

Nabízíme

• smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
• možnost podílet se na důležitých projektech města Brna
• práce na plný úvazek
• vzdělávání a odborný růst
• přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
• pět týdnů dovolené
• platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 12.platová třída
• po zkušební době osobní ohodnocení
• nástup možný hned, případně dle domluvy

Požadujeme

• máte VŠ se zaměřením na architekturu a urbanismus
• máte zkušenosti v oboru
• ovládáte práci s AutoCAD nebo Microstation, SketchUp, MS Office, Adobe CS
• orientujete se v základních právních předpisech a legislativě související s oborem
• máte pozitivní přístup k řešení problémů a jste otevření výzvám
• jste týmový hráč
• vítáme, pokud máte autorizaci ČKA

Více informací

Co budete dělat
• iniciovat, navrhovat a realizovat proměny veřejných prostranství
• vytvářet koncepční studie rozvoje veřejných prostranství
• spoluvytvářet zadání k soutěžím a projektům veřejných prostranství
• připravovat standardy pro jednotlivé prvky veřejných prostranství (mobiliář, povrchy, reklama apod.)
• pomáhat nám uvádět do praxe dokument Principy tvorby veřejných prostranství
• spolupracovat s profesně rozmanitým týmem odborníků napříč KAM
• podílet se s námi na tvorbě lepšího prostředí města Brna

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj strukturovaný životopis a profesní portfolio nejpozději do 14.10.2021 na email: [email protected]. Do předmětu napište VŘ architekt/ka VP.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770176560

Zveřejněno

14.09.2021

Platnost Do

13.11.2021