A.D. Studio architekti hledají nového člena týmu – architektku / architekta se znalostí softwaru . Autocad , Archicad. Jedná se o práci na plný úvazek. Znalost programu SketchUp a Cinema, Photoshop vítána. Jsme projekční ateliér (www.astudio.cz) zabývající se návrhem a realizací bytových domů, administrativních budov, vil, rodinných domů a dalších staveb. Zajišťujeme celkové služby od zpracování studie, dokumentace pro územní a stavební řízení, a realizaci stavby, zajištění inženýringu po samotnou realizaci díla a vyřízení dotací Nová zelená úsporám. Dbáme na semknutý kolektiv a příjemné rodinné prostředí. Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu architekta, stavaře ( i studenty posledních ročníků či absolventů ČVUT) s technickým myšlením, se schopností samostatné práce, s chutí a zapálením pro profesi, co se nebojí učit novým dovednostem.

Nabízíme

Náplň práce, na které se budete podílet:
-Zpracování dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, realizační dokumentace
-Komunikace s úřady a dodavateli
-Pomoc při zajištění zásobování a koordinace staveb
Kvalifikační předpoklady:
-Absolvent ČVUT / Student magisterského oboru / student bakalářského oboru
Absolvent střední průmyslové školy stavební
-Práce v Autocadu ( ArchiCadu)
-Schopnost komunikovat a jednat s úřady -Schopnost samostatné práce

Požadujeme

Požadujeme sdílení naší vize, smysl pro spolupráci na našich projektech. Nabízíme možnost praxe v zavedeném ateliéru působícím v Praze, přátelský kolektiv, spolupráci převážně na menších a středně velkých projektech a honorář dle dohody. Nástup možný dle dohody.

Více informací

Místo pracoviště: A.D, Studio architekti, Fričova 7a Praha 2
Prosíme o zaslání CV a ukázky prací. Portfolio v PDF zasílejte na e-mail jira@adstudio.cz. Více o našich projektech se dozvíte při osobním jednání www.adstudio.cz.

Region

Praha

Kontakt

Ing.arch. Luboš Jíra
Telefon: 602211791

Zveřejněno

08.06.2021

Platnost Do

07.08.2021