Prodesi/domesi je stabilní zavedená česká společnost složená z architektů, projektantů a dalších odborníků, kteří navrhují a realizují dřevostavby. Každému projektu se věnuje se stejnou péčí a precizností - ať už jde o rodinné domy podle individuálních návrhů, dřevostavby na klíč, či veřejné a komerční stavby. Společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni pro exkluzivní projekt s vůní dřeva Domesi Concept House na samostatnou pozici: Hlavní Architekt DCH který se bude nejen podílet na směřování celého projektu DCH, ale bude pro jednotlivé klienty také projektový manažer zakázky ve všech přípravných i realizačních fázích.

Nabízíme

- aktivní spolupráce s PR a s vedením společnosti na strategii
- práci v přátelském a sehraném týmu na zajímavých a jedinečných zakázkách s vůní dřeva,
- motivační ohodnocení odpovídající kvalitě a rozsahu odvedené práce s možností neustálého růstu a další zaměstnanecké výhody a benefity.
- flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci práce.

Požadujeme

- pracovní nasazení, spolehlivost a Vaší motivaci pro tuto práci (předpokládáme zájem o moderní nízkoenergetické stavění s použitím dřeva),
- Vysokoškolské vzdělání (např. FA ČVUT, nebo jiná fakulta architektury technické vysoké školy), zkušenosti a praxe v oblasti dřevostaveb,
- znalost software AutoCAD, Sketchup, Nemetschek výhodou,
- nadšení a chuť rozvíjet jedinečný projekt Domesi Concept House.

Více informací

Náplň práce:
- samostatné vedení jedinečného projektu Domesi Concept House od prvních skic až po předání stavby klientovi s odpovědností za kvalitní architektonický a ekonomický výsledek;
- hlavní náplní práce je architektonický návrh úprav typových domů DCH na začátku procesu, spolupráce a vedení obchodních jednáních s klientem, projektové řízení a dohled nad zakázkou až do předání hotové stavby klientovi, spolupráce s projekcí, přípravou a realizací staveb,
- aktivní spolupráce s PR a s vedením společnosti na strategii a rozvíjení exkluzivního projektu s vůní dřeva.

Region

Praha

Kontakt

Zveřejněno

08.06.2021

Platnost Do

07.08.2021