Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na pozici Kontrolor kvality. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.

Nabízíme

• Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Motivující ohodnocení úměrné výkonu
• Stabilní zázemí prosperující společnosti
• Služební vozidlo, mobilní telefon, stravenkovou kartu, firemní teambuildingy a
více
• Místem výkonu práce je Hradec Králové
• Nástup možný ihned

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Plat: 30.000-100.000,- , dle výkonu – systém odměn

Požadujeme

• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
• Praxe, znalosti a zkušenosti s projektovou dokumentací, čtení ve výkresové
dokumentaci
• Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve
stavebnictví
• Znalost stavebních zákonů, norem a vyhlášek
• Přesnost, nekompromisnost, zodpovědnost, pečlivost na detaily, spolehlivost
• Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
• Samostatnost a pro-aktivita při hledání správných řešení
• Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
• ŘP skupiny B

Více informací

Náplň práce Kontrolora:
    • Pravidelně hlídá termíny odevzdání dokumentace jednotlivých projektů
    • Studuje přesné zadání zakázky a následně přebírá dokumentaci k důkladné
      kontrole, zda je v souladu se zadáním, normami a zákony
    • Upozorňuje na chyby a rozdílnosti oproti zadání a hodnotí, jaký vliv má chyba
      na další části projektu
    • Bezprostředně vyžaduje nápravu nedostatků a spolupracuje se zpracovatelem na
      optimálním řešení, kontroluje včasnou a bezchybnou opravu
    • Potvrzuje finální správnost celé dokumentace a certifikuje razítkem
    • Eviduje příčiny chyb a dohlíží, aby se tyto neopakovaly

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis, motivační dopis a portfolio.
V souvislosti s nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů Vás musíme informovat o zpracovávání vašich osobních údajů při konaném výběrovém řízení ve firmě Gebas atelier architects s. r. o.

Ing. Lucie Malířová
lucie.malirova@gebasatelier.cz
+420 733 595 859

Region

Královéhradecký/Praha

Kontakt

Gebas atelier architects s.r.o.
Telefon: 733595859

Zveřejněno

23.11.2020

Platnost Do

22.01.2021