Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na pozici Projektant.

Nabízíme

• Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Motivující ohodnocení úměrné výkonu - systém odměn
• Stabilní zázemí prosperující společnosti
• Služební vozidlo
• Mobilní telefon
• Stravenkovou kartu
• Firemní akce a teambuldingy
• Místem výkonu práce je Hradec Králové nebo Praha
• Nástup možný ihned

Požadujeme

• Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 22 a vyšší, základní 3D
modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace
• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
• Samostatnost v hledání řešení, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost
• Loajálnost
• Aktivní přístup k práci
• Spolehlivost
• Obecný přehled ve stavebnictví, moderních trendech a legislativě
• Zájem o stálé zlepšování našich produktů
• Firemní politika
• Výhodou samostatné dokončení cyklu navrhování a procesu povolování
zpracovaného projektu
• Technické znalosti v oboru - znalost základních norem ČSN
• Technicko-grafický projev
• Znalost odborné terminologie
• Časovou flexibilitu
• Zájem o obor
• Zodpovědný přístup k práci
• Vysoké pracovní nasazení
• Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
• Zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů, příjemné
vystupování
• ŘP skupiny B

Více informací

Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.

Náplň práce:

    • Navrhování občanských a průmyslových staveb, ve fázi studie a dokumentací pro
      územní rozhodnutí
    • Koncepční návrhy objektů
    • Dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace
    • Tvorba projektové dokumentace všech stupňů
    • Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
    • Občasné služební cesty

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Plat: 30.000-50.000,- čistého, dle výkonu – systém odměn

V souvislosti s nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů Vás musíme informovat o zpracovávání vašich osobních údajů při konaném výběrovém řízení ve firmě Gebas atelier architects s. r. o.

Region

Královéhradecký/Praha

Kontakt

Gebas atelier architects s.r.o.
Telefon: 733595859

Zveřejněno

16.11.2020

Platnost Do

15.01.2021