- Projekční činnost ve všech úrovních od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele - Vykonávání autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby - Samostatné vedení přiděleného projektu – řízení a koordinace profesí - Odpovědnost za technické řešení projektu a za splnění termínů – dílčích i konečných. - Komunikace s klienty a úřady

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr, případně spolupráce na ŽL
- Zázemí stabilní společnosti
- Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
- Spolupráci na zajímavých projektech
- Předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektových dokumentací
- Nadstandardní finanční ohodnocení – třísložkový plat závislý na výkonu jednotlivce, pobočky a výsledcích celé firmy

Napište nám několik vět o sobě a o tom, co nám může přinést spolupráce s vámi. Připojte své CV a vše odešlete na e-mail. Když budou vaše předpoklady odpovídat našim požadavkům, ozveme se a setkáme se na výběrovém řízení. Nástup je možný ihned.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
- Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- Dobrá znalost kreslení v programu AutoCAD
- Znalost kreslícího programu REVIT – výhodou
- Schopnost samostatně pracovat na přidělených úkolech
- Praxe minimálně 3 roky
- Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita

Více informací

Jsme Energy Benefit Centre, jsme přátelé nových technologií a udržitelnosti. Zaměřujeme se na návrhy pasivních budov, úsporných technických zařízení a obnovitelných zdrojů energie pro stavby ve veřejném i soukromém sektoru. Podílíme se na rekonstrukcích významných českých budov, jako jsou Hotel Thermal, Pragerovy kostky a další. Zajišťujeme inženýring a financování z dotačních programů.

Jsme stabilní společností s více než padesáti zaměstnanci a pobočkami v pěti českých městech. Působíme na trhu od roku 2007. Dáváme příležitost mladým lidem, kteří se nebojí práce a zodpovědnosti a vážíme si práce profesionálů, kterou umíme náležitě ocenit.

Region

Brno

Kontakt

Ing. Zdeněk Otakar Peloušek
Telefon: 733659460

Zveřejněno

23.03.2021

Platnost Do

22.05.2021