V CENTRAL GROUP máme vlastní 60členný tým zkušených architektů a projektantů a na vybraných velkých projektech spolupracujeme s těmi nejlepšími českými architekty současnosti - společně s nimi rozvíjíme celé nové pražské čtvrti. Součástí oddělení projekce je rovněž tým projektantů profesí. Protože nyní připravujeme více než 30.000 bytů v nových pražských čtvrtích, rozšiřujeme i tento stabilní tým. Vaší hlavní náplní práce bude projekční činnost zaměřená na zpracování projektové dokumentace vytápění staveb pro bytové domy. Kromě toho Vás čeká: - poskytování konzultací hlavním inženýrům projektů a vyjadřování se k architektonickým studiím; - vytváření podnětů k technické a technologické optimalizaci projekčních řešení vytápění; - spolupráce s ostatními složkami v rámci developerského procesu (zejména kolegové z inženýringu); - podpora a konzultace s projektanty profesních částí. Výhodou projekční práce v CENTRAL GROUP je možnost sdílení zkušeností mezi kolegy, bezprostřední kontakt s našimi architekty, projektanty ostatních profesí, kolegy z inženýringu a zpětná vazba při samotné výstavbě Vámi projektovaných staveb. Za samozřejmé považujeme, že pro Vás zajistíme další odborné vzdělávání v oboru. V CENTRAL GROUP nás baví stavět novou Prahu - pojďte do toho s námi!

Nabízíme

Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora nové bytové výstavby v ČR, práci na plný pracovní úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu, jistotu a stabilitu. Široké zaměstnanecké benefity (včetně týdne dovolené navíc). Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác.

Mzdové ohodnocení: 45.000,- Kč až 55.000,- Kč (podle praxe a případné autorizace)

Požadujeme

- minimální vzdělání vysokoškolské, obor technika prostředí staveb; případně středoškolské vzdělání s dlouhodobou relevantní praxí
- 3 roky praxe v oboru TZB (plnohodnotná praxe, nikoliv při studiu)
- zkušenosti se samostatným zpracováváním projektů vytápění staveb v rámci všech stupňů projektové dokumentace
- pokročilá znalost AutoCADu / CADKONu
- znalost výpočtového programu PROTECH

Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou:

- autorizace ČKAIT
- delší praxe v oboru
- oprávnění zpracovávat PENB
- projektování ve 3D

Více informací

Další výhody:

- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- nízkoúročené zaměstnanecké půjčky
- karta Multisport
- výhodné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
- podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity
- bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech
- možnost čerpání neplaceného volna v rozsahu do 15 pracovních dnů

Předpokládané datum nástupu:

- prosinec 2021 nebo dohodou

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu v českém jazyce.

Těšíme se na Vás! https://central-group.jobs.cz/?r=detail&id=cpbr-1574646537&rps=233

Region

Praha

Kontakt

Alexandra Bošková

Zveřejněno

19.11.2021

Platnost Do

18.01.2022