Provozně-technický správce zodpovídá za efektivní nastavení a řízení procesů s cílem opodstatněné plánovanosti, efektivní realizaci a vyhodnocování všech úkonů týkajících se oblasti stavebných častí budov a areálů, technických zařízení, požárně-technických zařízení, parkovacích a dorozumívacích zařízení, interiérového vybavení, správy a evidence majetku, vlastnických a nájemných vztahů, energií a odpadového hospodářství. Všechny uvedené úkony realizuje ve spolupráci s interními zaměstnanci a externími poskytovateli a v souladu s finančními limity tak, aby nebyl ohrožen provoz nemocnic.

Nabízíme

Zajímavou a zodpovědnou práci v akreditovaném moderním zdravotnickém zařízení, stabilní a perspektivní zaměstnání, uplatnění u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji, odpovídající mzdové ohodnocení, práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání a další), přátelský kolektiv, termín nástupu dle dohody, místo výkonu práce v Litomyšlské nemocnici (Litomyšl = historické město UNESCO s geniem loci a se zajímavou okolní přírodou - Orlické hory, CHKO Železné hory, CJHKO Žďárské vrchy apod.).

Požadujeme

Ideálně VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ s prokazatelnými zkušenostmi se správou budov, praxe v řízení lidí min. 3 roky, čtení výkresové projektové dokumentace, zkušenosti se správou a údržbou zdravotnických budov a zařízení výhodou, pokročilá znalost práce s počítačem (MS Office, internet), systematický přístup, analytické myšlení, schopnost rozhodovat a převzít zodpovědnost za svoje rozhodnutí, samostatnost v řešení vzniklých situací, schopnost pozitivně motivovat podřízené k dosahovaní lepších výkonů, efektivně komunikovat směrem k podřízeným (dělnické pozice) a směrem k managementu společnosti, iniciativa v navrhování změn vedoucích k zefektivnění činností, schopnost správně stanovovat priority, preciznost, flexibilita a schopnost zvládat kritické situace.

Více informací

Hlavní pracovní náplň: činnosti obsluhy technických zařízení budov, požárně technických zařízení, činnosti vyplývající z platné legislativy pro stavební části technického zařízení (revize, prohlídky, deratizace, dezinfekce ...), preventivní činnosti pro stavební časti a technické zařízení (činnosti, které doporučuje výrobce zařízení, ...), zajištění opravy stavebních částí (údržba pozemků, budov – interiérů a exteriérů) a technických zařízení, nákup, sledování a vyhodnocovaní energií, sběr a likvidace odpadů, evidence majetku, zařazení, vyřazení a likvidace majetku, vlastnické a nájemní vztahy (byty, ubytovna, nebytové prostory), řízení vstupů, vjezdů a parkovaní v areálu (vjezdový systém, klíčový režim,…), orientačně-informační služby, vedení evidence využívaní prostor a aktualizace koeficientů pro rozpočítávaní nákladů.

Region

Litomyšl

Kontakt

Ing. Petra Řezáčová
Telefon: +420 722 974 161

Zveřejněno

05.10.2021

Platnost Do

04.12.2021