Chcete město, kde se budou lidé cítit dobře a bezpečně? Máte nápady, co změnit? Přidejte se do týmu veřejného prostoru a pojďte s námi měnit Brno k lepšímu. Budete koordinovat velké i menší projekty, navrhovat konkrétní úpravy nebo se podílet na organizaci architektonických soutěží. Budete spolupracovat s kolegy různých profesí, urbanisty, krajinářskými architekty nebo dopravními inženýry. Ozvěte se nám!

Nabízíme

smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna

práce na plný úvazek

vzdělávání a odborný růst

přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu

pět týdnů dovolené

platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech

zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1

osobní ohodnocení po zkušební době

nástup možný ihned, případně dle domluvy

Požadujeme

máte VŠ vzdělání technického směru

máte všeobecnou orientaci v energetice – zejm. zásobování teplem, zásobování plynem,

udržitelná energetika, energetická náročnost budov a další

praxi v oboru minimálně 3 roky

umíte pracovat v prostředí ArcGIS

umíte samostatně vést projekty a zodpovědně je dotahovat do cíle

máte nadšení a chuť učit se novým věcem

Více informací

CO BUDETE DĚLAT:

pracovat na novém Územním plánu města Brna

vytvářet a koordinovat koncepci a strategii města v otázkách spojených s požadavky na bezpečnost a spolehlivost dodávek energií a zajištění trvalé udržitelnosti rozvoje energetických systémů v oblasti plánování budov a urbanistických celků

spolupracovat na územních, urbanistických a architektonických studiích

spolupracovat s vlastníky a provozovateli energetické infrastruktury na území města
Brna a koordinovat jejich záměry z hlediska územního plánování

připravovat mapové a datové výstupy

aktivně se účastnit jednání pracovních skupin města zaměřených na infrastrukturní témata

Pošlete nám svůj životopis do 18.11.2019. Do předmětu napište VŘ energetik.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770176560

Zveřejněno

17.10.2019

Platnost Do

16.12.2019