Hledáme specialistu v oboru městského inženýrství. Těžištěm vaší pracovní náplně bude tvorba koncepce modrozelené infrastruktury. Budete pracovat na klíčových projektech pro rozvoj Brna. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.

Nabízíme

smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna

možnost podílet se na důležitých projektech města Brna

práce na plný nebo částečný úvazek

vzdělávání a odborný růst

přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu

pět týdnů dovolené

platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 11.platová třída

po zkušební době osobní ohodnocení

nástup možný hned, případně dle domluvy

Požadujeme

máte VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na vodohospodářské stavby popř. městské inženýrství nebo krajinné inženýrství

praxi v oboru minimálně 3 roky

znáte problematiku městské infrastruktury (vodovody, kanalizace) a trendy v hospodaření s dešťovou vodou v městském prostředí a zajímáte se o adaptační opatření na změnu klimatu v kontextu města

umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč

samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy

Více informací

Co budete dělat:

vytvářet a koordinovat koncepci a strategii města v otázkách spojených se zásobováním vodou a odkanalizováním území, hospodařením s dešťovou vodou a principy modrozelené infrastruktury

spolupracovat na novém Územním plánu města Brna

spolupracovat na územních, urbanistických a architektonických studiích

podílet se na městských strategických projektech v oblasti modrozelené infrastruktury, adaptačních opatřeních, protipovodňových opatřeních apod.

spolupracovat zejména s oddělením Veřejného prostoru a Územního plánu

podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna

budete se aktivně účastnit jednání pracovních skupin města zaměřených na ekologická a infrastrukturní témata

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 3.12. 2020. Do předmětu napište VŘ specialista – modrozelená infrastruktura.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770 176 560

Zveřejněno

09.10.2020

Platnost Do

08.12.2020