Máte rádi velké výzvy? Hledáme posilu do týmu územního plánování. Budete se podílet na tvorbě klíčového dokumentu města Brna – nového územního plánu. Pracovat na územní studii nové čtvrti Trnitá a dalších důležitých podkladech pro rozvoj Brna. Pojďte s námi tvořit budoucnost našeho města.

Nabízíme

smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna

práce na plný úvazek

vzdělávání a odborný růst

přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu

pět týdnů dovolené

platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech

zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1

osobní ohodnocení po zkušební době

nástup možný ihned, případně dle domluvy

Požadujeme

máte VŠ vzdělání se zaměřením na urbanismus, architekturu nebo stavitelství

praxi v oboru minimálně 3 roky

znáte zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)

orientujete se v oblasti urbanismu a územního plánování

ovládáte GIS, popř. Microstation

umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč

vítáme znalost problematiky ÚP města Brna

Více informací

CO BUDETE DĚLAT:

podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna

pracovat na přípravě územně plánovacích podkladů a dokumentací

spolupracovat na tvorbě nového Územního plánu města Brna

zpracovávat urbanistické a územní studie

aktivně se účastnit jednání výrobních výborů

vyřizovat agendu spojenou s územně plánovací dokumentací

Pošlete nám svůj životopis do 18.11.2019. Do předmětu napište VŘ architekt urbanista.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770176560

Zveřejněno

17.10.2019

Platnost Do

16.12.2019