Přidat Inzerát

PHA+P: PŘIJMEME ABSOLVENTA SŠ/VŠ SE STAVEBNÍM ZAMĚŘENÍM A ZNALOSTÍ ARCHICADU

Zveřejněno: 25.10.2021

Region: Praha 6

Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegu se znalostí programu ArchiCad, který by se podílel na všech stupních projektové dokumentace (od studie až po prováděcí dokumentaci). Od zájemce očekáváme schopnost práce v týmu, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se. ...PHA+P: PŘIJMEME JUNIOR/SENIOR ARCHITEKTA/ARCHITEKTKU (ARCHICAD VÝHODOU)

Zveřejněno: 25.10.2021

Region: Praha 6

Architektonický ateliér Pavel Hnilička Architects+Planners hledá kolegyně a kolegy na pozici junior a senior architekt/ka. Znalost programu ArchiCAD výhodou. Od zájemců očekáváme aktivní přístup k řešení architektonických úloh, aktivní znalost AJ, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, ...hledame zkušeného projektanta se znalostí NJ

Zveřejněno: 25.10.2021

Region: Brno

Kancelář v centru Brna hledá zkušeého kolegu do svého týmu.Architektonicko-projekční ateliér archibase s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/gyni na pozici INTERIÉROVÝ/VÁ ARCHITEKT/KA.

Zveřejněno: 24.10.2021

Region: Praha

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s přátelskou a neformální atmosférou. Pracujeme na různorodých projektech, od návrhu a projekce interiérů, rodinných domů, bytových a polyfunkčních objektů až po stavby dopravní infrastruktury.Architektonicko-projekční ateliér archibase s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/gyni na pozici ARCHITEKT/KA SENIOR A ARCHITEKT/ARCHITEKTKA JUNIOR.

Zveřejněno: 24.10.2021

Region: Praha

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s přátelskou a neformální atmosférou. Pracujeme na různorodých projektech, od návrhu a projekce interiérů, rodinných domů, bytových a polyfunkčních objektů až po stavby dopravní infrastruktury.Architektonicko-projekční ateliér archibase s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/gyni na pozici STAVEBNÍHO INŽENÝRA/STAVEBNÍ INŽENÝRKY.

Zveřejněno: 24.10.2021

Region: Praha

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s přátelskou a neformální atmosférou. Pracujeme na různorodých projektech, od návrhu a projekce interiérů, rodinných domů, bytových a polyfunkčních objektů až po stavby dopravní infrastruktury.Hledáme architekta na plný úvazek, kterého baví interiéry, má s tím zkušenosti a nebojí se komunikace s dodavateli

Zveřejněno: 21.10.2021

Region: Praha a okolí

Tahle práce bude naplňovat toho, kdo má smysl pro detail, baví ho návrhy a realizace interiérů, má s tím zkušenosti, je samostatný, domluví se anglicky, nebojí se zodpovědnosti, dokáže si obhájit svoji práci, umí se samostatně vypořádat s rozmanitými situacemi a rád si dohlídne na realizaci ...Stavební inženýr - "stavař"

Zveřejněno: 21.10.2021

Region: Brno

Společnost Bramley je brněnská developerská společnost s téměř dvacetiletou historií. Naší filozofií je kombinace prodeje bytových a pronájmu nebytových prostor tak, abychom dosáhli ideální cenové hladiny pro nejširší skupinu klientů. Všechny budovy máme ve svém vlastnictví. Mezi významné počiny ...Architekt junior

Zveřejněno: 21.10.2021

Region: Brno

V současné době hledáme člověka, který by se stal součástí projekčního tým jako architekt/ka junior. Těžiště Vaší práce bude spočívat ve spolupráci na studiích a konceptech čtyř etap výstavby v Rosicích, zvláště pak v dispozicích, architektonických detailech atd. Výhodou bude Vaše znalost ...Odbor stavebního úřádu Ministerstva pro místní rozvoj hledá do svého kolektivu technika do technického oddělení

Zveřejněno: 20.10.2021

Region: Praha

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo vrchního ministerského rady v oddělení technickém ze dne 15. 10. 2021.