Přidat Inzerát

hledá architekta / architektku do týmu

Zveřejněno: 26.05.2020

Region: Praha

Zavedená architektonická kancelář se zajímavými zakázkami a zaměřením na retailové interiéry hledá architekta / architektku do týmu. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu, práce ve 3D včetně vizualizací a přípravu technických podkladů pro dodavatele interiéru. Nabízíme: přátelské rodinné prostředí, zajímavé zakázky a odpovídající ohodnocení. Nástup ihned. Portfolio posílejte na info@vharchitects.com



Student/Absolvent - Archicad

Zveřejněno: 26.05.2020

Region: Brno

Do našeho projekčního týmu v centru Brna přijmeme na spolupráci přes léto, případně i na trvalo, studenta, nebo absolventa VŠ se zaměřením na pozemní stavby nebo architekturu. Zaměřujeme se převážně na bytové domy v Rakousku - novostavby u půdní nástavby.



HIP / Senior Projektant

Zveřejněno: 19.05.2020

Region: Praha

Studio Perspektiv, tým architektů specializujících se na návrhy interiérů, otevírá pozici Projektanta. Vzhledem k četnosti rozsáhlých projektů, hledáme talentované, vysoce motivované a nadšené lidi, kteří se stanou součástí našeho pražského studia.



Architekt soutěží

Zveřejněno: 19.05.2020

Region: Praha

Dream job warning!! Hledáme do týmu ambiciózního, kreativního architekta na tvorbu architektonických soutěží se zkušenostmi (minimálně 3 roky), nadšením a vizí. Vytvářet architekturu s důrazem na podporu lokálních komunit, udržitelného rozvoje a kvalitního designu. Hlavní náplní, bude příprava koncepcí, tvorba dispozic, ověřovacích virtuálních i fyzických modelů soutěží veřejných a soukromých staveb všech měřítek. Každou soutěž tvoří jiný tým a v rámci nové pozice architekta soutěží chceme sjednotit metodiku tvorby návrhu a naše výstupy. Soustředíme se na komplexní veřejné soutěže, kde můžeme uplatnit zkušenosti z dosavadní praxe studia s většími projekty.



ARCHITEKT / PROJEKTANT – ATELIÉR BRINKMAN s.r.o. v Hradci Králové

Zveřejněno: 13.05.2020

Region: Hradec Králové

Zavedené architektonické a projekční studio ATELIÉR BRINKMAN s.r.o. přijme do svého týmu kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci. Zabýváme se architekturou, projektováním a interiérovým designem. Nabízíme pestrou práci na projektech ve všech fázích: od architektonické studie, projektové dokumentace až po dohled nad realizací návrhu.



Specialista/ka městského inženýrství

Zveřejněno: 12.05.2020

Region: Brno

Hledáme specialistu v oboru městského inženýrství. Těžištěm pracovní náplně jsou koncepce technické infrastruktury ve městě. Budete pracovat na klíčových projektech pro rozvoj Brna. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.



Specialista/ka v oboru městská infrastruktura

Zveřejněno: 12.05.2020

Region: Brno

Hledáme specialistu v oboru městské infrastruktury – zásobování vodou a odkanalizování pro územní plánování. Pomůžete nám zavádět a prosazovat principy modrozelené infrastruktury. Budete pracovat na klíčových projektech pro rozvoj Brna. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.



Vedoucí oddělení soutěží

Zveřejněno: 12.05.2020

Region: Brno

Máte zkušenosti s přípravou veřejných zakázek a architektonických a urbanistických soutěží? Chcete organizovat soutěže pro Brno a pomoci nám ho tak rozvíjet? Hledáme kolegyni či kolegu, který povede nové oddělení soutěží v KAM.



Architekt se znalostí Archicad

Zveřejněno: 11.05.2020

Region: Brno

Hledáme architekta nebo stavaře do týmu. Navrhujeme převážně bytové domy ve Vídni - Rakousko, půdní nástavby i luxusní novostavby. Projekty zpracováváme od návrhu až po realizaci.



Hledáme projektanta dopravních staveb.

Zveřejněno: 06.05.2020

Region: Praha

Jsme mladý, rychle se rozvíjející team architektů, projektantů a developerů a hledáme šikovného kolegu / kolegyni na pozici projektant dopravních staveb!