Přeskočit na obsah

Hlavní inženýr projektu

Máte zkušenosti s projektováním a navíc dokážete koordinovat tým? Pokud ano, budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu projekce.

Kontakt
Mgr. Dan Kazda
prace@ekospol.cz
Město
Praha

Co bude Vaším úkolem: Řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace pro výstavbu bytových domů, komunikací a inženýrských sítí Kontrola kvality a úplnosti PD Odpovědnost za technické a ekonomické řešení projektu Dodržování časového harmonogramu při zpracování PD Předávání podkladů pro zpracování nabídek do výběrových řízení Zpracovávání oponentur PD Co od Vás očekáváme: VŠ stavebního směru Praxe v projektování Znalost Autocadu podmínkou Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost Organizační a řídící schopnosti Osobní přístup a časová flexibilita Co Vám dá výraznou výhodu: Autorizace v oboru Pracovní zkušenosti na obdobné pozici Co Vám nabídneme: Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví) Kariérní růst Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe Žádný velký open space, jen útulné kanceláře Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností Stravenkový paušál Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu Odměny při životních jubileích Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů) Finanční ohodnocení: Roční mzda v rozmezí 900.000 – 1.320.000,- Kč