Přeskočit na obsah

*** sketch&place s.r.o. HLEDÁ – SAMOSTATNÉHO ARCHITEKTA / PROJEKTANTA ! (M/Ž) ***

Zavedený a progresivní pražský ateliér sketch&place s.r.o., zabývající se komplexní činností Design&Build, hledá kandidáty na pozici ARCHITEKT / PROJEKTANT pro zajímavé projekty rezidenčních sídel a občanské výstavby.

Kontakt
Ing. Veronika Godzsáková
veronika.godzsakova@sketchplace.cz
+420725392604
Odkaz
www.sketchplace.cz
Město
Praha

Náplň práce: - samostatná práce na svěřených projektech (rodinné domy, bytové domy, rekonstrukce, občanská výstavba) - zpracování všech stupňů dokumentace - inženýring a jednání s úřady a DOSS - koordinace profesí na projektu - odpovědnost za dílčí i celkové termíny projektu - odpovědnost za správnost a úplnost dokumentace = vydání správních rozhodnutí Požadujeme: - studium VŠ stavebního směru - reálnou znalost CADových programů (AutoCAD, případně Revit) a MS Office - odpovědnost a pečlivost - komunikační dovednosti a diplomacie - analytické uvažování - flexibilitu, odolnost, empatii, odvahu a zodpovědnost Nabízíme: - Teambuilding na jachtě v Chorvatsku - Přátelský kolektiv - 5 týdnů dovolené - Firemní PC, mobil dle domluvy Benefity: - MultiSport karta (plně hrazená zaměstnavatelem) - Home-office (dle domluvy) - Prémie v případě splnění úsekových a úkolových cílů Typ smluvního vztahu: preferujeme IČO Mzda: 45.000 – 65.000, -Kč/měsíčně