Přeskočit na obsah

Šetrná řešení v praxi: Cirkulární ekonomika - Výběr materiálů

Termín
29. 7. 2020
Čas
16:00 - 17:00
Kategorie
Debata
Místo konání
Webinář online
Počet bodů
5

Anotace:

V rámci spolupráce s Českou radou pro šetrné budovy je připravena série online debat s názvem „Šetrné budovy v praxi“, jejichž cílem je seznámit architekty s nejnovějšími šetrnými řešeními a jejich praktickým použitím.

Dvanáctá ze série debat - Šetrná řešení v praxi: Cirkulární ekonomika - Výběr materiálů bude úvodem do problematiky cirkulární ekonomiky a zodpoví otázky týkající se výběru šetrných materiálů. Webinář bude zaměřen na následující témata:

Co je EPD materiálů, jak pomůže s výběrem šetrného materiálu, kterých materiálů se to týká, a naopak které materiály to zpracované nemají a nemá tak cenu se po datech ani pídit

Databáze EPD a její využití pro projektantem

Členové Rady – odborníci v jednotlivých tématech budou sdílet svoje zkušenosti s architekty a projektanty, představí různé možnosti řešení, ukázky případových řešení, případně check list, na co nezapomínat při navrhování. Účastníci budou mít příležitost ptát se mluvčích na konkrétní problémy, či řešení. Cílem série je zvýšení povědomí o řešeních, technologiích a materiálech pro využití při projektování udržitelných budov.

Datum konání: 29. 7. 2020 od 16 - 17 hod (online přes aplikaci Zoom)

Vložné: zdarma

Kontaktní osoba: Kristýna Cabrnochová, e-mail: kristyna.cabrnochova@czgbc.org, tel.:  +420 775 577 496

Mluvčí: 

Počet bodů v rámci ohodnocení akcí CPV: 5

Více informací