Studio Perspektiv, tým architektů specializujících se na návrhy interiérů, otevírá pozici Senior Architekt. Vzhledem k četnosti rozsáhlých projektů, hledáme talentované, vysoce motivované a nadšené lidi, kteří se stanou součástí našeho pražského studia. Vaše práce bude zahrnovat vedení vlastního týmu skrze veškeré fáze projektu, od skici až po realizaci.

Nabízíme

Plat na základě zkušeností.

Pracujeme společně, otevřeně a neustále hledáme nové výzvy a příležitosti k vytváření inspirativní architektury.

Požadujeme

Kandidát by měl:

- mít zkušenost na podobné pozici, v oboru minimálně 5 let
- mít vynikající kreativní schopnosti navrhovat, doložené portfoliem
- být motivován k prosazování nových metod tvorby a prezentace
- být proaktivní, efektivně a systematicky pracovat s projektovým týmem v energickém prostředí, aby byly splněny požadavky a termíny projektů
- mít flexibilní a otevřený přístup k novým způsobům práce a schopnost zvládat více rolí a odpovědností v rámci rostoucí kanceláře
- mít technické dovednosti pro práci v 2D a 3D programech: AutoCAD, Revit, Photoshop, InDesign, příp. 3ds Max
- mít výbornou znalost odborné angličtiny

Více informací

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

- přípravu, vývoj a editace skic, modelů, vizuálů a dalších dokumentů vztahujících se k návrhu
- odpovědnost za návrh a realizaci projektu
- koordinace s projektovým týmem za účelem stanovení a vývoje projektu, stylu, nákladů… atd.
- koordinaci a analýzu informací od širšího projektového týmu, konzultantů, dodavatelů a subjektů klienta
- v případě potřeby monitorovat probíhající stavební práce, aby byl zajištěn soulad s projektem

Region

Praha

Kontakt

Studio Perspektiv, s.r.o.

Zveřejněno

18.10.2019

Platnost Do

17.12.2019