Přeskočit na obsah

Burza práce

Aktuální nabídka pracovních míst v oboru.

Senior projektant/ka-architekt/ka

Praha

Atribut je architektonická a projekční kancelář působící v ČR od roku 2013. Naším záměrem je poskytovat komplexní služby od prvních úvah o projektu až po jeho realizaci. Máme široké portfolio staveb - od interiérů přes rodinné domy až po bytové a komerční budovy. Na základě našich zkušeností tvoříme tým přibližně patnácti kolegů a dalších spolupracovníků, který se skládá z architektů, stavebních inženýrů, statiků, inženýrů prostředí budov, atd. A právě do tohoto týmu v současné době hledáme nového kolegu na pozici: Projektant/ka - architekt/ka

PSARCHITEKTI architekt / architektka

Praha

Architektonická kancelář PSARCHITEKTI hledá architekta, architektku do svého týmu. Nabízíme práci na zajímavých projektech převážně rezidenčního bydlení. Požadujeme znalost ArchiCadu, kreativitu a výtvarné cítění, zodpovědnost a samostatnost. Nabízíme práci v mladém kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení.

architektka /architekt ARCHITEKTI CHMELÍK & PARTNEŘI

Hradec Králové

architekti chmelík & partneři z Hradce Králové nabízí místo pro architektky/architekty.

ATELIER B9 - ARCHITEKT/KA, STAVAŘ/KA– BRNO

Brno

Hledáme nové architekty/architektky stavaře/stavařky do našeho ateliéru.

Hlavní inženýr/ka projektu

Praha

Máte zkušenosti s projektováním a navíc dokážete koordinovat tým? Pokud ano, budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu projekce.

Architekt/ka pro velké developerské bytové projekty

Praha

Hledáme do našeho týmu projekce nového kolegu/kolegyni, kterému nabídneme možnost věnovat se projektům s potenciálem nezůstat jen na papíře, ale skutečně se zrealizovat a změnit tak tvář Prahy.

Technický dozor velké bytové výstavby

Praha

Chcete být součástí realizační fáze velkých developerských projektů a stát na straně jejich investora? Pokud ano, přihlaste se na pozici technického dozoru.

hledá se architekt_ka

Praha

do mladého týmu mh architects. obecní architektura, interiéry, soutěže. plný úvazek, nebo při škole.

Architekt*ka veřejného prostoru

Brno

Do našeho profesně rozmanitého týmu kanceláře městského architekta hledáme posilu oddělení Veřejného prostoru. Budete pracovat na klíčových projektech pro rozvoj města. Přidejte se k nám!

Architekt sen + jun

České Budějovice

Potřebuji náš tým Atelieru Klein v Českých Budějovicích rozšířit o jednoho Architekta seniorního i juniorního

Czechdesign hledá manažera/ku architektonických projektů

Praha

Do našeho projektového týmu hledáme samostatného, pracovitého a pečlivého člověka se zájmem o architekturu a design. Nabízíme zázemí stabilní organizace, práci v kolektivu nadšených profesionálů a možnost aktivně se podílet na realizaci různorodých projektů z oblasti architektury a designu.

Hledáme architekta!

Praha

/ praxe v oboru min. tři roky / práce na projektech ve veřejném prostoru v Česku a na Slovensku / sídlíme v ateliéru na Letné v Praze V případě zájmu pošlete portfolio na info@uustudio.cz

Hledáme organizátora*ku architektonických soutěží

Brno

Máte zkušenosti s přípravou architektonických soutěží nebo veřejných zakázek? Chcete pro město Brno a jeho městské části organizovat soutěže a pomoci tak kvalitnímu rozvoji zdejší architektury? Hledáme kolegyni či kolegu, který nám pomůže s přípravou celého soutěžního procesu.

Městský krajinářský architekt Lanškroun

Lanškroun

Město Lanškroun vyhlašuje výběrové řízení na výkon funkce městského krajinářského architekta a vyzývá zájemce k předložení přihlášky do výběrového řízení na obsazení této funkce.

Architekt / architektka

Do našeho týmu hledáme profesionály s chutí do tvůrčí práce. Optimálně s dokončeným studiem a praxí v oboru.

Senior architekt / architektka

Praha

Do našeho týmu hledáme profesionály s chutí do tvůrčí práce, s praxí v oboru min. 5 let.

Zodpovědný projektant do OM Consulting - partnerská společnost ve stavebnictví&developmentu

Praha

✔Máš zkušenost se samostatnými projekty středního rozsahu? ✔ Bavilo by tě projektování různorodých, neotřelých staveb a komplikovaných zakázek, kde nejsi jen "kreslič a dodavatel projektu"? ✔Chceš nejen projektovat, ale zastupovat a koordinovat i další profese? Přidej se k našemu týmu Design & Architecture, který je součástí přední české společnosti OM Consulting. Budeš tak mít pod střechou kolegy z oddělení technického Due Dilligence, projektového managementu, construction managementu a cost managementu.

Hledáme architekta / projektanta

Brno

https://www.a53.net/ https://www.instagram.com/a53architekti/

QARTA nabízí volné pozice

Praha

Aktuálně máme volné pozice architekta i stavebního inženýra. Více na https://www.qarta.cz/kariera/

projektový manažer v MPSV

Praha

MPSV hledá do oddělení projektů rovných příležitostí a dětských skupin na pozici vrchní ministerský rada - projektový manažer zaměstnance s vysokoškolským vzděláním v magisterském studijním programu na stavební fakultě.

ARCHITEKT (m/ž)

Brno

Atelier Habina – specializujeme se na projektování moderních domovů s ohledem na udržitelnost a péči o naši planetu. Naše práce se zaměřuje na unikátní a inovativní projekty, které jsou dnes realitou. Proto rozšiřujeme tým o dalšího pracovitého a tvořivého člověka

Projektanti elektro

Marně hedáte projektanty elektro?

JSI ARCHITEKT/KA HLEDAJÍCÍ ZAJÍMAVOU PRÁCI? PŘIPOJ SE K PHA+P!

Praha 6

Do našeho ateliéru hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici junior architekta/architektky.

ARCHITEKT V ATELIÉRU MORIX S.R.O.

Praha 8

Do našeho architektonického ateliéru s dlouholetou praxí hledáme nového člena týmu na pozici architekt. Naše společnosti se věnuje zejména komerčním i soukromým interiérům a menším stavbám, kdy mnohdy naše práce končí kompletní realizací. Od nového kolegy očekáváme samostatnost, schopnost orientovat se v běžných i nenadálých situacích, komunikativní přístup a zapálení pro obor. Samozřejmostí je zodpovědnost a spolehlivost.