Masák & Partner OTEVÍRÁ DVEŘE NOVÝM TALENTŮM! Jsme zkušení ve svém oboru a rozhodně se nebojíme inovací. Za naši práci mluví stovky projektů po celé republice. Do týmu hledáme posily, které budou chtít vtisknout stavbám nový život. Jste- li architekt/-ka nebo projektant/-ka a chcete pracovat na top projektech, ozvěte se nám na: [email protected]

Nabízíme

práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
neomezenou dovolenou
flexibilní pracovní dobu
možnost profesního růstu
práci v příjemném prostředí v centru Prahy
nástup ihned
možnost dlouhodobé spolupráce

Požadujeme

ukončené vysokoškolské studium v oboru
samostatnost
týmová spolupráce
kreativita
praxe v oboru a znalost BIM výhodou (není podmínkou)

Více informací

Náplň práce:
zpracování architektonické i stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
týmová práce pod vedením zkušených kolegů

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte)🙃
Těšíme se na spolupráci!

Region

Praha 6

Kontakt

Masák & Partner, s.r.o.
Telefon: +420 770 153 233

Zveřejněno

01.07.2021

Platnost Do

30.08.2021