Nebojíte se výzev? Pojďte tvořit grafiku pro KAM! Hledáme kreativce, který dokáže přenést naše představy do vizuální podoby. Týmového hráče s citem pro detail a s porozuměním pro různorodé vize našich architektů. Někoho, kdo si poradí s návrhy on-line komunikace, ale i plakátu, katalogu soutěžních architektonických návrhů a občas vyjede zkontrolovat barvy do tiskárny.

Nabízíme

práci na hlavní pracovní poměr zástup za mateřskou dovolenou

přátelské a kreativní pracovní prostředí v centru na Zelném trhu

možnost podílet se na projektech, které mají za cíl zlepšovat život v Brně

platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, od 10. platové třídy

navíc osobní ohodnocení jako významná složka platu (po zkušební době)

pět týdnů dovolené

vzdělání, školení, exkurze, odborný růst

benefity na kulturu a sport – Multisport karta, fond kultury

nástup možný ihned

Požadujeme

absolventa SŠ či VŠ se specializací na grafiku a DTP

máte pokročilou znalost programů Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator na platformě Windows

máte pokročilou znalost programů MS Office (Word, PowerPoint)

vyhovuje vám pravidelná práce v kanceláři

jste týmový hráč a umíte se přizpůsobit potřebám klienta

jste kreativní a baví vás vymýšlet nové věci

vítáme zkušenosti s webovou grafikou

vítáme zkušenosti s natáčením videí a střihovými programy, focením

Více informací

Co budete dělat:

připravovat propagační materiály k výstavám a dalším pořádaným akcím (pozvánky, plakáty, výstavní panely, letáky, katalogy, publikace a další)

připravovat on-line komunikaci pro sociální sítě jako je Facebook nebo Youtube

podílet se na vytváření vizuálního stylu KAM

upravovat fotografie, obrázky, grafy atp.

spolupracovat s produkční KAM a tiskárnou na výrobě tiskových materiálů

spolupracovat na přípravě grafických podkladů s kolegy napříč KAM

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete své portfolio a životopis na e-mail [email protected] v termínu do 9. 6. 2022. Do předmětu napište VŘ grafik.

Region

Brno

Kontakt

Kancelář architekta města Brna
Telefon: 770176560

Zveřejněno

09.05.2022

Platnost Do

08.07.2022