Do našeho týmu hledáme optimistického a kreativního projektanta/ku - architekta/ku, kterého bude bavit práce na společných projektech a nebojí se výzev. Jsme architektonická a projekční kancelář Motion Construction, naše tvorba je různorodá, ale vždy s individuálním přístupem ke každému projektu.

Nabízíme

Co vás čeká:
- Projekční práce na projektech pozemního stavitelství v 2D i 3D BIM prostředí - ArchiCAD
- Přímá spolupráce s kolegy architekty, projektanty a dalšími profesemi
- Koordinace a autorský dozor projektů - přímá účast na stavbě
- Komunikace s klienty

Co vám můžeme nabídnout:
- Práci na různorodých a architektonicky zajímavých projektech
- Seberealizace a profesní rozvoj
- Motivující finanční ohodnocení
- Moderní a neformální prostředí krásného ateliéru
- Práce na živnostenský list, dohodu či úvazek dle dohody
- Flexibilní pracovní doba
- Benefity a mimopracovní firemní akce
- Práce v mladém kolektivu s tvůrčím duchem

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Ukončené VŠ stavebního směru
- Znalost práce v ArchiCAD
- Zodpovědný přístup k práci
- Schopnost samostatné práce na svěřených projektech
- Pečlivost a kreativita
- Praxe vítána

Výhodou bude:
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost tvorby stavební dokumentace, Energetická náročnost budov, PBŘ, TZB, či jiné

Více informací

Více o nás www.motionconstruction.cz

CV prosím zasílejte na [email protected]

Region

Praha

Kontakt

Motion Construction, Jana Andrlová
Telefon: 603969001

Zveřejněno

04.08.2021

Platnost Do

03.10.2021