Exkluzivní akce určená všem členům ČKA - mějte svého právníka NONSTOP na telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


das pojisteni obrazek

Malý byznys neznamená malé škody.  PRÁVNÍ SPORY VÁS MOHOU stát I STATISÍCE.  

Exkluzivní akce určená všem členům ČKA!

Pojištění právní ochrany ARCHITEKTA PODNIKATELE - mějte svého právníka NONSTOP na telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu!

Nový občanský zákoník přinesl řadu změn do všech oblastí podnikání. Zaměřuje se na větší ochranu klienta, spravedlivější odškodnění a klade důraz na větší srozumitelnost smluv. To však může přinést větší počet sporů ve spotřebitelských vztazích, mnohdy soudních. Spory to mohou být nejen občanskoprávní, ale i trestněprávní. Služby poskytované advokátními kancelářemi nejsou levné a náklady na kvalifikovaného právního zástupce, soudní poplatky nebo znalecké posudky mohou vystoupat na velké částky. Pro představu: průměrná cena za 1 hod u advokáta: cca 800,-Kč, cena za úkon minimálně 500,-Kč, stanovisko nebo vypracování posudku od 4.000,-Kč atd.

Pojišťovna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, Vám poskytne právní služby, které již nemusíte hradit z vlastních peněz. Získejte pojištění právní ochrany Vás a Vaší firmy za cenu od 8.000 Kč ročně až do 15 zaměstnanců (obdobné pojištění sjednané mimo tuto kampaň lze sjednat od 10.000 Kč do 17.500 Kč ročně). Členové ČKA mohou dále získat výrazné slevy na připojištění ve výši minimálně 20 % z ceny pojistného.

Sjednáním pojištění právní ochrany máte zajištěnu právní pomoc, budeme Vám například pomáhat a zastupovat:

ü  při trestním stíhání

ü  při vymáhání pohledávek, nezaplacených faktur

ü  při sporech s finančním úřadem

ü  při sporech s pojišťovnou, pokud odmítne nebo zkrátí pojistné plnění

ü  při sporech se zaměstnanci

ü  při dopravní nehodě, poradíme jak postupovat, co sepsat a podepsat

ü  při způsobení dopravního přestupku

ü  při hrozbě odebrání řidičského průkazu

-------------------------------

  • Hradíme znalecké posudky
  • Hradíme náklady právních zástupců (i PRÁVNÍKA DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU)
  • Hradíme poplatky a náklady za soudní řízení

Naše služby využili (podle skutečných událostí)…

Před několika lety jsem naprojektoval rodinný dům na okraji Prahy. Vše probíhalo bezproblémově až do chvíle, než se při dokončování fasády utrhl skleněný prvek a co bylo nejhorší, zranil řemeslníka, který zde pracoval. Mně na stůl přistálo obvinění pro trestný čin z nedbalosti. Naštěstí jsem pojištěn u D.A.S. a celou věc jsem jim předal. Okamžitě mi bylo poskytnuto právní poradentství, ale nakonec celá věc skončila u soudu, D.A.S. mi přidělila právního zástupce a na vlastní náklady nechala vyrobit odborný posudek, který se nakonec ukázal jako klíčový. Vina byla na straně firmy, která stavbu prováděla. Díky pojištění právní ochrany v mém oboru podnikání jsem ušetřil mnoho nervů, peněz a času.
Zdeněk, autorizovaný projektant

Jsem architekt a projektant, ale nikoliv právník. Proto když se mi ozval jeden z mých bývalých klientů, pro kterého jsem navrhovala prodejnu potravin, s tím, že mu do stěn vzlíná vlhkost a ať s tím něco dělám, nevěděla jsem, co si mám počít. Protože mám sjednané pojištění právní ochrany u D.A.S., obrátila jsem se na ně s žádostí o právní pomoc. Společnost se spojila s experty, kteří situaci prověřili a zjistili, že pochybila firma, která stavbu realizovala – oproti projektu špatně aplikovala hydroizolaci a další opatření, která vzlínání zabraňují. Byla jsem očištěna a zjistila jsem, že k řešení podobných věcí opravdu nejsem zavázána. Se společností D.A.S. jsem nadmíru spokojena.
Libuše, autorizovaný architekt

Pracoval jsem na projektu rodinného domu. Bohužel jsem udělal chybu a naprojektoval jsem okna, která při realizování stavby nepasovala. Způsobil jsem svému klientovi škodu, ale jsem pro tyto případy pojištěn u odpovědnostní pojišťovny a škoda měla být podle smlouvy klientovi pojišťovnou proplacena. Nicméně to nebylo tak snadné, protože pojišťovna nechtěla z mnoha důvodů hradit to, na co mám ze smlouvy nárok. Nezbylo než využít služby D.A.S a jejich právního aparátu. Ve sporu hájili mé zájmy a nakonec vše dobře dopadlo, klient byl odpovědnostní pojišťovnou odškodněn v plné výši, spor mezi mnou a klientem byl urovnán a stavba byla úspěšně dokončena.
Roman, autorizovaný projektant

Není to tak dávno, co jsem na základě objednávky klienta vypracovala menší studii výstavby rodinného domu v chráněné krajinné oblasti. Klient si ji převzal, ale fakturu ve výši 30.000 Kč už nezaplatil s tím, že návrh stejně nevyužije. Musel jsem se obrátit na D.A.S., která pověřila a zaplatila mnou vybraného advokáta, který věc převzal a v soudním řízení mi částku od klienta vymohl.
Jana, autorizovaný architekt 

Ať mají i Vaše příběhy šťastný konec, pojistěte se u nás.

Pro více informací volejte na tel. 603 159 001 – slečna Martina Pružinová, referent podpory obchodní sítě.

Pro online sjednání navštivte webové stránky https://kampan.das.cz/architekt 

Kód Vaší kampaně je „ARCHITEKT“