Přeskočit na obsah

Architekt/architektka

Toužíš být součástí zajímavých projektů? Buduj je s námi! Do našeho týmu v zaběhnuté společnosti hledáme architekta/architektku. Aktuální rozsah činností se pohybuje od koncepčních architektonických návrhů až po detail prováděcích projektů. Zabýváme se projektovou činností a inženýringem.

Kontakt
Nikol Bolomová
bolomova@dumnazelenou.cz
+420 778 880 840
Odkaz
www.dumnazelenou.cz
Město
Příbor

Náplň práce: * vyhodnocení místních podmínek a regulativů včetně vyhodnocení příležitosti a rizik v dané lokalitě * tvoření architektonických návrhů a vizualizací * tvoření stavebních výkresů * komunikace s úřady, klienty a se stavebními projektanty * kreslení projektové dokumentace designových rodinných domů a bytové výstavby * hledání vhodných technických řešení stavby a optimalizace projektu Požadujeme: * VŠ technického směru, obor architektura nebo pozemní stavitelství (studenti vítáni) * znalost programů ArchiCAD nebo AutoCAD, Lumion, SketchUp, Adobe Photoshop * cit pro design, barvy, materiály a tradiční architekturu, technické znalosti v oboru * pečlivost, zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost Nabízíme: * spolupráce na zajímavých projektech většího i menšího rozsahu * kreativní a různorodou práci, kde se můžeš realizovat a vidět výsledky * přátelskou neformální firemní kulturu * flexibilní pracovní doba * příjemné a tvůrčí prostředí s výhledem na Beskydy s neomezenou zásobou výborné kávy a společných akcí * pracovní smlouvu i možnost práce na IČO * nástup možný ihned V případě zájmu nám zašli motivační dopis se strukturovaným životopisem. Plat: 30.000 – 60.000