Přeskočit na obsah

Architekt pro velké developerské bytové projekty

Hledáme do našeho týmu projekce nového kolegu, kterému nabídneme možnost věnovat se projektům s potenciálem nezůstat jen na papíře, ale skutečně se zrealizovat a změnit tak tvář Prahy.

Kontakt
Mgr. Dan Kazda
prace@ekospol.cz
Město
Praha

Co bude Vaším úkolem: Zpracování arch. studií a návrhů velkých bytových areálů Návrh a optimalizace bytových jednotek Zapracování připomínek a úprav PD ve stupni územního rozhodnutí Prověřování zastavitelnosti pozemků Co od Vás očekáváme: VŠ v oboru architektura Kreativní myšlení Znalost kancelářských a projekčních softwarů Aktivní přístup, časovou flexibilitu, loajalitu Samostatnost a komunikativnost Co Vám dá výraznou výhodu: Autorizace v oboru Praxe v rezidenčním developmentu Co Vám nabídneme: Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví) Kariérní růst Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe Žádný velký open space, jen útulné kanceláře Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností Stravenkový paušál Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu Odměny při životních jubileích Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů) Finanční ohodnocení: Roční mzda v rozmezí 720.000 – 900.000,- Kč