Přeskočit na obsah
Přijďte diskutovat o strategii České komory architektů! Debata proběhne v rámci série akcí OTTA (Otevřený think tank architektů), v úterý 21. března od 16.30 hod. Účastnit se můžete osobně v pražské kanceláři ČKA (Josefská 34/6) anebo on-line. Více informací >

Dny zahradní a krajinářské tvorby s tématem "V přízemí"/ ZÁŠTITA ČKA/ ZRUŠENO

Termín
24. - 26. 11. 2021
Čas
10:30 - 19:00
Kategorie
Konference
Místo konání
Luhačovice
Počet bodů
5

Anotace:

Letošní téma je „PŘÍZEMÍ“ krajiny v urbanizované i volné krajině. Travnaté porosty luční i rekreační, záhony, mokřady, podrosty v lesích i v zemědělské krajině nebo nivách řek jsou důležitou součástí práce krajinářských architektů, zahradních návrhářů, zahradníků, arboristů i úředníků, je jim věnována velká pozornost při výuce i výzkumu. I PŘÍZEMÍ se týká klimatická změna a ztráta biodiverzity, i tam platí imperativ udržitelnosti. Program se dělí do čtyř bloků: Po úvodním s širším náhledem do problematiky přijdou tři odborné. Druhý blok propojí udržitelnost a ekonomiku, třetí je environmentální, čtvrtý se věnuje lidem a krajině v sídlech i mimo ně. Uslyšíte odborníky z našich i jiných oborů včetně humanitní sféry. Dozvíme se novinky z Evropské komise, o plánování dotačních programů, uvidíte příklady neotřelých způsobů obnovy a managementu různých porostů s koňmi nebo s tankem. Nebudou chybět ukázky povedených projektů a uslyšíte i o jejich bolestech. Připomeneme si, jak důležitý je kvalitní veřejný prostor a krajina pro člověka.

Datum konání: 24. - 26. 11. 2021

Místo konání: Luhačovice

Vložné: (obsahuje: lektorné, pronájem prostor, coffee-break občerstvení v průběhu přednášek, společenský večer s živou hudbou 25.11.2021, organizace)

Člen SZKT – platí i pro členy slovenské SZKT (3.250,- Kč)

Nečlen (3.950,- Kč)

Člen SZKT – mimořádný (1.625,- Kč)

Nečlen – student (1.975,- Kč)

V ceně není zahrnuto občerstvení formou rautu v rámci společenského večera 24.11.2021. Cena rautu s přípitkem pro jednu osobu je 400,- Kč. Objednat je možné v přihlášce.

Kontaktní osoby: Karolína Báčová, tel.: 257 323 953, e-mail: kancelar@szkt.cz

Počet ohodnocení v rámci CPV: 5

Více informací